kadeřnictví je otevřeno po-pá 8:00-20:00 so na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


BYAS – revoluční omlazení pleti

Ošetření BYAS je cesta budoucnosti, která Vám pomůže zcela šetrným a neinvazivním způsobem znovu získat vyhlazenou zářivou pleť s mladistvým vzhledem - mimořádně jemně, bez injekcí a chirurgie. BYAS (Bionic Youth Activating System®) je aktivační systém péče o pleť, který kombinuje dva účinné mechanismy: galvanizaci a iontoforézu. Jejich cílem je vpravit účinné látky BYAS do hlubších vrstev pokožky a zajistit jejich delší setrvání a účinek v pokožce. Takového efektu nelze tradičními krémy docílit. Zároveň se jedná o jemnou a účinnou metodu, kterou používají v nejprestižnějších salonech po celém světě.

K tomu, aby cenné účinné látky speciálních výrobků BYAS, založené na bázi mořských řas, mohly proniknout do hlubších vrstev pokožky, slouží Bionic Lifter, profesionální přístroj péče o pleť, jenž transportuje speciální účinné látky ošetřujících výrobků BYAS do hlubších vrstev.

1. Fáze: ČIŠTĚNÍ A DETOXIKACE
Bionic Lifter s iontoforézou, tvořenou negativním galvanickým proudem, hluboko čistí a detoxikuje pokožku ve spolupráci s rovněž negativně nabitými účinnými látkami séra BYAS Purifying Detox.

2. Fáze: VÝŽIVA A VYHLAZENÍ
Bionic Lifter s iontoforézou, tvořenou pozitivním galvanickým proudem, umožňuje průnik účinných látek pozitivně nabitého séra BYAS Rejuvenating Supreme až do mezibuněčných prostor. Dodaná bimolekulární kyselina hyaluronová je schopna vázat až 1000-násobně více vlhkosti, než je její vlastní hmotnost, obnovuje produkci fibroblastů, stimuluje tvorbu kolagenu, navrací pokožce ztracený objem, pružnost a strukturu.

3. Fáze: OCHRANA A OBNOVENÍ
V poslední fázi se exkluzivní kombinace mořských řas stará o optimální denní ochranu horních vrstev pokožky a o noční regeneraci pleti v podobě vysoce účinných krémů.

Cena tohoto speciálního ošetření kyselinou hyaluronovou je 600,-Kč. Na ošetření se do salonu WINCI objednávejte na tel.: 774 592 263.

logo
logo