kadeřnictví je otevřeno po-pá 8:00-20:00 so na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Prodlužování řas

WINCI - ŘASY SNŮ

Výrazné oči vždy zaujmou jako první a dokážou rozzářit celý obličej. Svůj vzhled nejlépe podtrhnete atraktivně dlouhými hustými a přirozenými řasami, které jsou připevněny jedna po druhé na Vaše přírodní řasy. V tom spočívá tajemství jejich přirozeného působení a vzhledu. Vybrat si můžete z řas různých délek, zatočení a barev, s vysokým leskem a vějířovým efektem.

Nakupujte za výhodné ceny na našich e-shopech AMBRASHOP.cz a Vlasová Eurokosmetika.


Prodloužené řasy ze salonu WINCI Vám s průběžným doplňováním vydrží tak dlouho, jak dlouho si je budete přát. Jsou zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, a pokud si zvolíte speciální ochrannou péči, odolají také sauně či extrémním podmínkám.

S prodlouženými řasami stylem "řasa na řasu" je řasenka již minulostí, ale pro večerní silnější líčení je možné prodloužené řasy ještě více zvýraznit speciální bohatou řasenkou na prodloužené řasy.

O tom, že prodlužování řas metodou "řasa na řasu" ženy velmi zajímá, svědčí i natáčení pořadu Brněnské televize, věnovaného tomuto tématu, které proběhlo v našem Kadeřnickém a kosmetickém salonu WINCI. Jedna z našich specialistek na prodlužování řas - Lucie, předvedla celý proces prodloužení řas a průběh její práce i výsledek si můžete prohlédnout na následujících fotografiích.

Skvělé řasy, skvělá cena - neváhejte a zavolejte do našeho Kadeřnického a kosmetického salonu WINCI Brno na telefonní číslo: 774 592 263.

Velmi rádi Vám poradíme a odpovíme na všechny Vaše dotazy!!!

CENÍK prodloužení řas - více informací

logo
logo