kadeřnictví je otevřeno po-pá 8:00-20:00 so na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Prodlužování řas

WINCI - ŘASY SNŮ

Výrazné oči vždy zaujmou jako první a dokážou rozzářit celý obličej. Svůj vzhled nejlépe podtrhnete atraktivně dlouhými hustými a přirozenými řasami, které jsou připevněny jedna po druhé na Vaše přírodní řasy. V tom spočívá tajemství jejich přirozeného působení a vzhledu. Vybrat si můžete z řas různých délek, zatočení a barev, s vysokým leskem a vějířovým efektem.

Nakupujte za výhodné ceny na našich e-shopech AMBRASHOP.cz a Vlasová Eurokosmetika.


Prodloužené řasy ze salonu WINCI Vám s průběžným doplňováním vydrží tak dlouho, jak dlouho si je budete přát. Jsou zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, a pokud si zvolíte speciální ochrannou péči, odolají také sauně či extrémním podmínkám.

S prodlouženými řasami stylem "řasa na řasu" je řasenka již minulostí, ale pro večerní silnější líčení je možné prodloužené řasy ještě více zvýraznit speciální bohatou řasenkou na prodloužené řasy. Výsledný efekt prodloužení řas je vhodné maximalizovat speciální péčí Luxus Lashes, která znásobí radost z krásných řas a prodlouží jejich životnost:

● Přípravek na zatvrzení prodloužených řas
Speciální ochranná složka, která obsahuje tekutý teflon, chrání Vaše prodloužené řasy proti nečistotám, vodě i soli a také v extrémních podmínkách. Tato ochranná složka výrazně prodlužuje životnost Vašich prodloužených řas a vytváří ochranný film, chránící vazbu mezi Vašimi vlastními a prodlouženými řasami. Navíc tato složka vytváří krásný černý povrch, který Vaše řasy ještě zvýrazní. Doporučujeme používat 2 až 3 krát týdně, případně před vystavením řas extrémním podmínkám, aby Vaše prodloužené řasy zůstaly chráněny.

● Vitaminové sérum
Vysoce kvalitní a účinné vitaminové sérum podporující růst řas a jejich zesílení díky vitaminu H (biotin), B5 (panthenol) a B9 (folic acid) s výtažkem Aloe vera pro hydrataci. Sérum navíc obsahuje specifické proteiny, které stimulují buněčný metabolismus a zlepšují krevní cirkulaci a zásobení buněk složkami potřebnými pro růst, pevnost a zesílení řas. Obsahuje rovněž látky přispívající ke zlepšení pigmentace řas. Produkt se aplikuje na cibulky Vašich vlastních řas. Při správné aplikaci je výsledek až neuvěřitelný! Vaše vlastní řasy budou delší, hustší a tmavší.

● Odličovač
Speciální odličovač vhodný pro citlivé oči a především pro zákaznice s prodlouženými řasami. Neobsahuje látky jako glykol, alkohol nebo parfémované oleje a díky své tekuté konzistenci velice snadno odstraňuje make-up.


● Oční gel
Speciální zklidňující a zvlhčující oční gel s vyhlazujícími proteiny. Přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou v kombinaci s výtažky z Kigelia Africana se zpevňujícími a vypínacími účinky. Tento oční krém vyplňuje vrásky, zklidňuje a vypíná pleť v oblasti očního okolí a rozzáří Vaše oči.● Řasenka
Tato bohatá řasenka zesílí, prodlouží a zvýrazní Vaše řasy. Obsahuje včelí a karnauba vosk pro vysoký lesk a pevnost. Tato řasenka je obzvláště vhodná pro prodloužené řasy, velice jednoduchá na aplikaci a snadno odstranitelná vlažnou vodou. Obohacená o látky, které zpevňují a chrání Vaše přirozené řasy, stejně jako prodloužené řasy Luxus Lashes tak, aby nedošlo k poškození vazby mezi Vašimi řasami a řasami prodlouženými.

O tom, že prodlužování řas metodou "řasa na řasu" ženy velmi zajímá, svědčí i natáčení pořadu Brněnské televize, věnovaného tomuto tématu, které proběhlo v našem Kadeřnickém a kosmetickém salonu WINCI. Jedna z našich specialistek na prodlužování řas - Lucie, předvedla celý proces prodloužení řas a průběh její práce i výsledek si můžete prohlédnout na následujících fotografiích.

Skvělé řasy, skvělá cena - neváhejte a zavolejte do našeho Kadeřnického a kosmetického salonu WINCI Brno na telefonní číslo: 774 592 263.

Velmi rádi Vám poradíme a odpovíme na všechny Vaše dotazy!!!

CENÍK prodloužení řas - více informací

logo
logo