kadeřnictví je otevřeno po-pá 8:00-20:00 so na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Prodlužování vlasů

WINCI - VLASY SNŮ

Dlouhé vlasy jsou odjakživa symbolem ženské krásy. V Kadeřnictví WINCI jsme pro Vás vytvořili specializované centrum pro prodlužování, zhušťování a melírování vlasů pravými lidskými vlasy nejvyšší kvality. Čerpáme z rozsáhlého zdroje pravých lidských vlasů a prodlužujeme vlasy i metodou Hairdreams, která je v oboru prodlužování a zhušťování vlasů jednou z nejlepších.

Nakupujte za výhodné ceny na našich e-shopech AMBRASHOP.cz a Vlasová Eurokosmetika.


V našem salonu se prodlužování vlasů věnují speciálně vyškolené kadeřnice s několikaletou praxí, které Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího typu vlasů právě pro Vás. U vlasů, které byly u nás nasazeny, obnovujeme v případě potřeby spoje na místě "bez čekání", a tak můžete prodloužené vlasy nosit nepřetržitě, jak dlouho budete chtít. V salonu disponujeme profesionálními kúrami pro udržení zdravého vzhledu prodloužených vlasů a v kombinaci se špičkovými kadeřnickými produkty HAIRDREAMS, REDKEN, ALTERNA a BIOIONIC Vám doporučíme program domácí péče o prodloužené vlasy, které tak zůstanou dlouho krásné a zdravé, stejně jako Vaše vlastní vlasy.

Buďte jako celebrita! - více informací...

Cena prodloužení vlasů - více informací...
Bližší informace Vám poskytne naše konzultantka na telefonním čísle: 774 592 263.

Ukázky námi prodloužených vlasů si můžete prohlédnout v galerii prodlužování vlasů.


NÁŠ TIP:
Kromě klasického kartáče Hairdreams na prodloužené vlasy si můžete v našem e-shopu zakoupit také některý z mnoha druhů skvělého kartáče TANGLE DESSATA pro snadné a bezbolestné rozčesávání delších i prodloužených vlasů, suchých i mokrých.

NÁŠ TIP na žehlení prodloužených vlasů - více informací...

DOPORUČUJEME: Aby Vaše prodloužené vlasy vydržely co nejdéle krásné, používejte přípravky Hairdreams, které jsou vyvinuty speciálně pro péči o vlasy prodloužené pomocí pravých vlasů. Při pravidelném používání zajišťují, aby přidané vlasy byly zásobeny všemi důležitými účinnými látkami a uchovaly si svůj přirozený lesk a elastičnost. Přípravky Hairdreams navíc pečují i o Vaše vlastní vlasy a přispívají k harmonickému stavu všech vlasů.

Hairdreams Beauty Shampoo je pečující šampon speciálně vyvinutý pro všechny typy vlasů prodloužené pravými lidskými vlasy.

Hairdreams Protein Shampoo je intenzivně ošetřující proteinový šampon s obsahem Provitaminu B5 určený pro posílení struktury namáhaných vlasů prodloužených pravými lidskými vlasy.

Hairdreams Volume Shampoo je speciální šampon určený k šetrnému mytí jemných vlasů prodloužených pravými lidskými vlasy. Dodává vlasům objem a plnost.

Hairdreams Double Action Conditioner je dvoufázová péče v rozprašovači pro dlouhé vlasy a vlasy prodloužené pravými vlasy. Péče se stará o vynikající rozčesávání vlhkých vlasů a jejich hladkost.

Hairdreams pH&Shine Spray je sprej, který neutralizuje hodnotu pH vody a uzavírá šupinovou strukturu vlasů po mytí vlasů. Stará se o snadné rozčesávání a hladké vlasy. S antistatickým efektem.

Hairdreams Hairfluid je intenzivní péče na suché konečky vlasů s tekutým parafinem. Uzavírá povrch vlasů a dodává jim hebkost a lesk.

Hairdreams Regeneration Care je intenzivní péče pro dlouhé vlasy a vlasy prodloužené pravými lidskými vlasy. Usnadňuje rozčesávání, vlasy posiluje a dodává jim hedvábný lesk. Je vhodná pro všechny typy vlasů.

logo
logo