otevřeno po-pá na objednávku


PH BONDER - ochrana vlasů při barvení

Salonní profesionální služba ochrany vlasů zvaná pH-Bonder chrání vazby ve vlasech, zajišťuje rovnováhu pH a chrání také integritu vlasového vlákna. Ucelené řešení pH-Bonder funguje zevnitř směrem ven a podporuje celistvost vazeb v průběhu profesionální služby barvení či zesvětlení. O službu pH-Bonder si můžete požádat během jakéhokoli chemického procesu REDKEN, ať už to jsou služby barvení a zesvětlování, jako například oblíbená balayage, technika blur nebo prosvětlení. pH-Bonder je možné využít i během preparace.

Přináší účinky vědeckého využití pH, aby:

  • pomohl předcházet a redukovat lámání vlasů pro větší pevnost,
  • zlepšil pružnost vlasů,
  • zajistil vlasy hebké na dotek s viditelným leskem.

DVOUFÁZOVÝ PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM

1.KROK: Bond Protecting Additive pomáhá ochránit vazby v průběhu technických služeb a zachovává vlákna pevná a silná zevnitř.
2.KROK: Fiber Restorative Pre-Wash Concentrate pomáhá regenerovat vlasové vlákno a uhladit vlasovou kutikulu pro pevnější, lesklejší a hebčí výsledek v průběhu/po skončení technických služeb.

Pro domácí péči REDKEN doporučuje používat Post-Service Perfector, který pomáhá zachovat přirozené pH vlasů. Používá se jednou týdně (před mytím šamponem) společně s Vaší stávající REDKEN vlasovou péčí.

pH-Bonder byl vyvinut exkluzivně pro použití se zesvětlujícími produkty a barvícími systémy REDKEN. Je vhodný pro všechny typy vlasů a neobsahuje silikony, ftaláty, DEA ani aldehydy.

logo
logo