otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


NATURA Keratin

BRAZILSKÝ Natura Keratin – Lissa'O

Brazilský Natura Keratin – Lissa'O je složen z přírodních produktů a neobsahuje formaldehyd. Natura Keratin – Lissa'O uhlazuje a ošetřuje vlasy, navrací jim přirozenost, lesk a vitalitu. Jeho složení je organického původu, posílené šťávou z ovoce, ověřené certifikátem (OTCO CERTIFICATE – certifikováno ve Francii). Získává se z výtažků kůry bílé vrby, heřmánku, jojobového oleje, Aloe vera, lístků zeleného čaje, granátového jablka a měsíčku lékařského.

Ošetření trvá 2 – 4 hodiny. Efekt je okamžitý, vlasy se myjí v salonu v den aplikace. Po aplikaci jsou vlasy krásné, vyhlazené, lesklé a hebké po dobu 3 – 4 měsíců. Vyrovná i velmi kudrnaté vlasy. Efekt je větší u narušenějších vlasů. Po ošetření se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je velmi snadná. Keratinové ošetření se postupně z vlasů vymývá.

Natura Keratin – Lissa'O vlasy především hluboce regeneruje, usnadňuje jejich každodenní úpravu a chrání je před vnějšími vlivy - mráz, vítr, chlórovaná voda, mořská voda, sluneční UV záření. Vlasy se po ošetření necuchají, nelámou a mohou tak dorůstat větších délek.

Pro prodloužení efektu doporučujeme používat šampon a kondicionér značky Natura Keratin.

Natura Keratin – Lissa'O je určen pro všechny typy vlasů (přírodní, rovné, vlnité, přirozeně krepaté), není vhodný pro chemicky či teplem poškozené vlasy. Lze ho aplikovat i dětem, těhotným a kojícím matkám.

logo
logo