otevřeno po-pá na objednávku


OLAPLEX – lék pro Vaše narušené vlasy

Lékem pro Vaše narušené vlasy se může stát OLAPLEX, který posunuje hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita Vašich vlasů. Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Konečně se již při barvení nemusíte obávat poškozených vlasů, můžete přejít třeba na světlejší odstín, protože OLAPLEX vlasy ochrání a jeho účinek je trvalý - nevymývá se. Vaše vlasy na tom po více ošetřeních budou lépe a lépe.

OLAPLEX udělá Vaše vlasy silnějšími, zdravějšími a Vaše barva vydrží déle. Jak to funguje? Olaplex Bond Multiplier N.1 se přimíchá přímo do barvy a poté se aplikuje Olaplex Bond Perfector N.2 před umytím. Pro domácí použití je určen Olaplex Take Home Hair Perfector N.3, který je součástí tohoto profesionálního ošetření vlasů a používá se jednou týdně. Uvidíte obrovský rozdíl, co se týče zdraví Vašich vlasů.

OLAPLEX je možné aplikovat i samostatně bez barvení, jako ozdravnou kúru pro Vaše vlasy, případně může být součástí keratinového ošetření.

Kadeřnice hvězd Tracey Cunningham používá OLAPLEX například na Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz a Jennifer Lopez. OLAPLEX může i za zářivou blond, se kterou, se na pařížském týdnu módy představil herec a frontman kapely 30 Second to Mars - Jared Leto.

Více informací o OLAPLEXU se můžete dozvědět v našem Magazínu krásy Kleopatra.

logo
logo