otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Aktivujte svoje řasy!

Výrazné, dlouhé a husté řasy patří k obecně uznávaným atributům ženské a dívčí krásy, v mnoha případech si je však ženy zbytečně řadí do kategorie nesplnitelných snů, popřípadě jejich zkrášlení řeší umělým prodloužením a zahuštěním.

Umělé prodloužení řas však není bez rizika. Při umělém prodlužování řas představují pro zrak možné nebezpečí používaná lepidla, která mohou vyvolat alergickou reakci projevující se svěděním očí, opuchlými víčky nebo vypadáváním vlastních řas. Pokud se lepidlo dostane do oka, může způsobit poškození zraku. Umělé řasy také představují pro vlastní řasy zátěž způsobující jejich zeslabování a vypadávání.

Přípravky Synouvelle Cosmetics Vám však nabízejí řešení, jak z vlastních řas vytěžit jejich biologické i estetické maximum.

Naše modelka Petra pro Vás "na vlastní řasy" vyzkoušela účinky séra Synouvelle. Výsledek si můžete prohlédnout na následujících fotografiích:


LASH & BROW ACTIVATING SERUM je určeno pro aktivaci růstu Vašich řas a obočí. Toto vysoce výkonné sérum je vhodné na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas i pro udržovací fázi. Balení vystačí na 8 - 10 měsíců používání.
Sérum stojí 2.490,-Kč


LASH & BROW ACTIVATING SERUM 2.0 SENSITIVE je určeno pro aktivní růst Vašich řas a obočí. Přípravek má extra šetrné složení bez prostaglandinu a je vhodný na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas i pro udržovací fázi. Balení vystačí na 8 - 10 měsíců používání.
Sérum stojí 2.490,-Kč

Použití:

  • Séra se nanášejí 1x denně, ideálně večer, po odlíčení očí na kořínky řas, podobně jako oční linku.
  • Přípravek se nanáší úsporně – opravdu stačí velmi malé množství (štěteček otřete o hranu).
  • Pro aktivaci růstu řas se nanáší po dobu 8 týdnů, poté stačí nanášet 2 - 3x týdně pro udržení délky a hustoty.
  • Důležitá pro růst řas je pravidelná každodenní aplikace.
  • Již po 2 - 4 týdnech jsou viditelné první účinky, růstového maxima je dosaženo po 8 - 10 týdnech.

Produkty Synouvelle Cosmetics využívají výhradně prověřené a spolehlivé aktivní složky, které jsou dermatologicky testované, hypoalergenní a vhodné i pro nositele kontaktních čoček.

Všechna séra můžete na našem e-shopu AMBRASHOP.cz.

logo
logo